Inca o GAFA marca Becali! A fost dat afara de la Steaua, insa e IDOL la noua sa echipa! A inscris din nou astazi si este urmarit de o echipa MILIONARA

Steaua Eric Bicfalvi Gigi Becali Metalist Stranieri
Data publicarii: Duminica 31 Martie 2013, 18:45
Data actualizarii: Duminica 31 Martie 2013, 19:02

►Ziua in care stelistii tin cu dracii! Luni 14:30 sferturi FA Cup, Chelsea - Man United, in direct Sport.ro si Voyo.ro

Eric Bicfalvi, fostul mijlocas al Stelei, adus in mandatul lui Gica Hagi si dat afara 'pe usa din dos' de Gigi Becali, traverseaza o forma de senzatie la Volyn, in Ucraina.

Ajuns la 25 de ani, mijlocasul roman continua sa impresioneze in prima liga din Ucraina, acolo unde a ajuns la cota 5 in acest sezon.

Bicvalvi a inscris astazi in meciul cu Dniepr, reusind sa transforme un penalty in minutul 22. RAMAI PE WWW.SPORT.RO pentru VIDEO

De precizat este si faptul ca Eric Bicfalvi este urmarit si de 'bogatii' de la Metalist Harkov, fosta adversara a lui Dinamo din preliminariile EL, echipa care l-ar putea transfera in vara.