ASTA e ziua pe care a asteptat-o de cand s-a transferat! Sergiu Bus, ZEU la Sheffield! Cum a marcat primul gol la Wednesday

Sergiu Bus sheffield wednesday Stranieri
Data publicarii: Sambata 04 Aprilie 2015, 19:39
Data actualizarii: Sambata 04 Aprilie 2015, 19:44

Bus s-a accidentat imediat dupa transferul in Championship, dar a revenit in forta la Sheffield, convins ca poate fi titular in drumul spre liga miliardarilor din fotbal!

Bus vrea sa-si castige locul in primul 11 pentru sezonul viitor, cand Wednesday are obiectiv clar promovarea! Atacantul a marcat golul de 1-0 ('86) in meciul pe care echipa lui l-a terminat la egalitate cu Huddersfield, 1-1.

Intrat pe teren in minutul 63, Bus a marcat cu 4 minute inainte de final cu o executie in care a dat dovada de determinare maxima! Fanii au fost impresionati si s-au grabit sa-l felicite pe Bus prin intermediul contului sau oficial de Twitter.