Paola Saulino AC Milan Napoli Stiri
Data publicarii: Joi 13 Aprilie 2023, 13:24
Data actualizarii: Joi 13 Aprilie 2023, 14:15

AC Milan și Napoli s-au duelat în manșa tur a sferturilor de finală UEFA Champions League, scor 1-0.

Derby-ul italian din sferturile Champions League s-a desfășurat într-o atmosferă spectaculoasă, fanii lui AC Milan impresionând cu coregrafia pregătită. Nu mai puțin de 75.000 de spectatori au asistat la partida de pe San Siro, care a fost una tensionată și s-a încheiat cu victoria la limită a rossonerilor.

Actrița care a întors priviri în tribune la AC Milan - Napoli

Spectatorii s-au bucurat de fotbal, însă și-au îndreptat privirile și în tribune, acolo unde Paola Saulino a „bifat” una dintre cele mai sexy apariții. Actrița este deja cunoscută pentru pasiunea pe care o are pentru fotbal, fiind mare fană a lui Napoli.

Mai mult, Paola Saulino, care activează pe OnlyFans le-a promis fanilor că va ieși dezbrăcată prin oraș în cazul în care Napoli va câștiga UEFA Champions League. Paola s-a pozat în tribune, unde a ales să meargă îmbrăcată într-o rochie mulată, care îi punea în evidență formele voluptuoase.