„Am pierdut meciuri la Dinamo, câte n-am pierdut în 15 ani de fotbal!” Mureșan, o nouă radiografie a situației din Ștefan cel Mare
Gabi Torje, resemnat că Dinamo va juca barajul: „Suntem conștienți că va fi greu, indiferent de ce echipă o să fie!”
„Dinamo merge pe sârmă!” Ultimele informații despre situația clubului din „Groapă”