NEBUNIE in Spania! Soldado a facut SHOW! A deschis scorul pentru Valencia, a egalat pentru adversari si a mai dat 2 goluri in ultimele minute la 2-3!

Valencia Roberto Soldado Spania
Data publicarii: Sambata 27 August 2011, 23:08
Data actualizarii: Sambata 27 August 2011, 23:05

Meci cu 7 goluri in prima etapa a sezonului din Spania! Valencia a scapat ca prin minune de un esec dupa ce in minutul 88 era condusa cu 3-2 acasa!

Fostul jucator al lui Real Madrid, Roberto Soldado, a facut show in meciul Valencia - Racing Santander, meci terminat cu scorul de 4-3! Soldado a deschis scorul in minutul 1 (CLICK AICI PENTRU A VEDEA GOLUL) insa a deviat mingea in propria poarta la un corner in minutul 6! (CLICK AICI PENTRU VIDEO). Acosta si Gonzales au marcat apoi pentru Santander si se profila o mare surpriza in chiar prima etapa.

Rami a redus din diferenta in minutul 57 iar apoi i-a revenit randul lui Soldado sa fie in prim-plan! Atacantul a egalat cu un sut dincareu in minutul 88 (CLICK AICI PENTRU VIDEO) si a reusit golul victorie in primul minut de prelungiri(CLICK AICI PENTRU VIDEO)