Mourinho e DISPERAT: "A fost mai isteric ca NICIODATA!" Ce l-a facut sa-si piarda mintile la 6-2 cu Rayo:

Real Madrid Jose Mourinho Rayo Vallecano Spania
Data publicarii: Duminica 25 Septembrie 2011, 11:16
Data actualizarii: Duminica 25 Septembrie 2011, 11:16

Real a batut-o cu 6-2 pe Rayo, dar a avut probleme serioase sa-si impuna superioritatea in primele 60 de minute ale meciului contra nou-promovatei din Primera!

El Mundo Deportivo i-a urmarit reactiile lui Mourinho pe toata durata partidei! "A fost mai isteric ca niciodata! Ar trebui sa-l preocupe scandarile care s-au auzit pe stadion. La Madrid e tensiune!", scriu catalanii.

Real a avut emotii pana in minutul 67 cu Rayo. A fost condusa cu 1-0 inca din minutul 1, apoi a intors rezultatul si avea 3-1 in minutul 51, insa a inceput sa tremure iar dupa ce Michu i-a dat inca un gol. Mourinho a explodat pe margine si a tipat la oamenii lui, care au reactionar rapid. Varane, Benzema si Ronaldo au mai marcat pana la final.