Malaga 3-2 Real Madrid! Inceputul sfarsitului pentru Mourinho! Blestemele lui Casillas l-au ajuns pe portughez! Santa Cruz, doua goluri in doua minute! Vezi fazele meciului:

Real Madrid Cristiano Ronaldo Iker Casillas Jose Mourinho Malaga Spania
Data publicarii: Sambata 22 Decembrie 2012, 22:59
Data actualizarii: Sambata 22 Decembrie 2012, 22:58

Malaga 3-2 Real Madrid | Realul lui Mourinho, la 16 puncte in spatele Barcelonei!!!

Final de partida! Realul, la 16 puncte in spatele Barcei

Min 82: GOOOL Real! Benzema reduce din diferenta cu o reluare din 5 metri!

Min 74: GOOOL Santa Cruz! Paraguayanul face 3-1 cu un sut din prima, cu stangul!

Min 72: GOOOL MALAGA! Roque Santa Cruz, fostul fotbalist al celor de la Manchester City, face 2-1

Min 66: GOOOL REAL! Sau mai bine zis autogol; Sergio Sanchez iti trimite mingea in propria poarta

Min 53: Inca o sansa buna de gol pentru gazde; Saviola suteaza frumos de la marginea careului, mingea trece la cativa centrimetri de bara portii lui Adan

Min 52: Malaga are sansa lui 2-0! Adan respinge in fata un sut, insa nimeni nu vine pe respingere

Min 48: GOOOOOOOOOOL MALAGA! Isco inscrie cu un sut superb de la 16 metri! Adan nu a avut nicio sansa

Min 46: Incepe repriza secunda

Min 45: Fluier final al primei reprize. Caballero a facut o repriza de senzatie, Realul e la 15 puncte in spatele Barcei.

Min 23: Inca o sansa uriasa pentru oaspeti! Di Maria primeste excelent de la Ronaldo si il lobeaza pe Caballero, mingea este respinsa insa din fata portii goale

Min 22: Ratare incredibila a lui Ronaldo! Oaspetii scapa pe un contraatac fulgertor, Ronaldo paseaza la Di Maria, iar argentinianul ii recentraeaza in sase metri; portughezul a trimis pe langa poarta

Min 18: Realul nu a mai avut ocazii importante din cele 16 minute trecute de la lovitura libera a lui Ronaldo! Malaga are un inceput de meci foarte bun

Min 2: Lovitura libera periculoasa pentru Real! Ronaldo executa senzational, insa Caballero are o interventie de senzatie!