NATIONS LEAGUE | Inca o victima uriasa dupa Germania: vicecampioana mondiala retrogradeaza dupa un MECI NEBUN pe Wembley
Duminica 18 Noiembrie 2018, 18:42

Nations League face o noua victima uriasa.

Morosanu da cu pumnul IN DIRECT la ProTV si PRO X, pe 14 decembrie, in Dynamite Fighting Show! Gala incepe la PRO X de la 20:00! Morosanu se bate la PRO TV de la 23:30!

Instaleaza gratuit aplicatia Sport.ro pentru Android si iPhone: stiri de ultima ora si toate sporturile LIVE!

Croatia, vicecampioana mondiala, a retrogradat din Seria A a Nations League. Crotia se alatura Germaniei, Poloniei si Islandei, alte nume mari care au retrogradat dupa aceasta etapa din Nations League.

Croatia a pierdut dupa un meci nebun pe Wembley. Kramaric a deschis scorul pentru oaspeti in minutul 57, insa englezii au intors rezultatul in mai putin de 10 minute pe final. Lingard (minutul 78) si Kane (minutul 85) au marcat pentru victoria Angliei.

Ședința CSAT de la Cotroceni a fost suspendată de Klaus Iohannis. Ce s-a întâmplat