Bucurati-va de fotbal! Franta 2-1 Germania! Gibraltar a obtinut a doua victorie din ISTORIE, la interval de 3 zile! VIDEO REZUMATE
Live Blog
NATIONS LEAGUE

Autor: Sport.ro
Miercuri 17 Octombrie 2018, 00:40

AICI AI TOT CE SE INTAMPLA IN MECIURILE DIN NATIONS LEAGUE!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

00:05 17 Oct UCRAINA - CEHIA

23:56 16 Oct TOATE REZULTATELE ZILEI DIN NATIONS LEAGUE!

22:01 16 Oct GOOOL GERMANIA! Hugo Lloris nu-i poate face fata loviturii din penalty a lui Tony Kroos! Germania deschide scorul!
21:12 16 Oct

ARMENIA 4-0 MACEDONIA! Armenii reusesc sa invinga in Macedonia, dupa rezultatul surprinzator din meciul precedent, cand au fost invinsi de selectionata statului Gibraltar, scor 0-1.

21:07 16 Oct SUPER AMICALUL SERII: ARGENTINA - BRAZILIA! Iata echipele de start:

Echipa Argentinei:
Echipa Braziliei:
21:03 16 Oct ECHIPELE DE START PENTRU MECIURILE CARE INCEP LA 21:45!

UCRAINA - CEHIA

18:57 16 Oct Iata ECHIPA DE START pentru meciul ARMENIA - MACEDONIA, care incepe la ora 19:00!
18:42 16 Oct MECIURILE SERII IN UEFA NATIONS LEAGUE

18:41 16 Oct

KAZAKHSTAN 4-0 ANDORRA! Primul meci al zilei din Nations League s-a incheiat cu victoria Kazakhstanului. Andorra a primit un cartonas rosu in minutul 64. Iata marcatorii:

00:12 16 Oct FINLANDA 2-0 GRECIA

23:44 15 Oct AICI REZULTATELE FINALE ALE TUTUROR PARIDELOR DIN ACEASTA SEARA DIN NATIONS LEAGUE:

23:43 15 Oct GOOOL SPANIA! Sergio Ramos inscrie si el pentru spanioli in minutul 90+8, insa este prea tarziu. Anglia se impune cu scorul de 3-2!
23:03 15 Oct GOOOL SPANIA! Paco Alcacer reduce din diferenta inca din inceputul reprizei secunde!
22:38 15 Oct SCORURILE LA PAUZA SI MARCATORII IN CONFRUNTARILE DIN NATIONS LEAGUE!

22:25 15 Oct GOOOL ANGLIA! Spania e masacrata la Sevilla! Sterling reuseste dubla si face 3-0 in minutul 38!
22:18 15 Oct

GOOOL ANGLIA! Rushford face 2-0 pentru englezi in minutul 30 dupa o pasa perfecta a lui Harry Kane! Englezii nu dau nicio sansa apararii spaniole.

22:07 15 Oct GOOOL ANGLIA! Sterling da lovitura cu un sut superb care nu-i da nicio sansa lui De Gea! Constructie de mare clasa a englezilor!

22:06 14 Oct Rezultatele din Liga D a Nations League:

22:01 14 Oct Cel mai tare amical al serii s-a jucat la Glasgow. Portugalia, fara Ronaldo, a invins fara probleme Scotia.

21:45 14 Oct Echipele de start la Polonia - Italia:

20:44 14 Oct Rusia are 2-0! Cheryshev marcheaza!

19:43 14 Oct Rusia conduce cu 1-0 dupa golul lui Neustadter!

19:36 14 Oct Meciurile zilei in Nations League
Cum ajunge Firea din Voluntari la primărie în doar 20 de minute, luni, prin trafic infernal