CFR si Dinamo s-au facut de ras! Steaua si Pandurii sunt la egalitate in fruntea clasamentului! Comenteaza etapa:

Meciurile etapei
Data publicarii: Vineri 17 August 2012, 13:24
Data actualizarii: Luni 20 August 2012, 23:27

Vineri
Severin 1-1 U Cluj! Meci NEBUN la Severin! Clujenii au obtinut un punct EROIC dupa ce au evoluat mai mult de o repriza in 9 oameni!
►Lovitura de TEATRU la Cluj! Iasiul a condus cu 2-1, Kapetanos a lovit bara in minutul 90: CFR Cluj 2-2 CSMS Iasi!
Chiajna 0-0 Dinamo! Dinamo GAFAIE dupa super amicalul cu Barca! Echipa lui Ilie Stan a avut o BARA! Alvarez s-a RUPT dupa doar 16 minute!

Sambata
Gloria 0-3 Vaslui! Echipa lui Nae Manea a fost spulberata de Vaslui, care bifeaza a doua victorie din acest sezon! Marius Niculae si-a batut joc de un penalty!
Petrolul 0-0 Rapid! Cristea a jucat sa il impresioneze pe Gigi! 200 de torte pe OZN Arena, fanii au vrut sa se bata!

Duminica
Steaua e LIDER in Liga I: Steaua 3-0 Ceahlaul! Adi Popa a debutat in echipa lui Reghe, Rusescu a reusit DUBLA!

Luni
Pandurii, la egalitate cu Steaua in clasament: Pandurii 3-2 Otelul! Karim si Maxim au inscris EUROGOLURI! Dorinel, in genunchi dupa un meci de infarct!
Aproape EROI! Viitorul lui Gica Hagi a jucat 75 de minute in inferioritate! Viitorul 0-1 Gaz Metan! Astafei a dat lovitura in minutul 87:
Multescu, DEBUT de vis: Brasov 1-2 Astra! Super rasturnare de scor si doua cartonase rosii!

Vineri

Sambata
Petrolul 0-0 Rapid! Cristea a jucat sa il impresioneze pe Gigi! 200 de torte pe OZN Arena, fanii au vrut sa se bata: