Lovitura de TEATRU la Cluj! Iasiul a condus cu 2-1, Kapetanos a lovit bara in minutul 90: CFR Cluj 2-2 CSMS Iasi! Vezi toate fazele aici:

CFR Cluj CSMS Iasi Superliga
Data publicarii: Vineri 17 August 2012, 22:20
Data actualizarii: Vineri 17 August 2012, 22:24

CFR Cluj s-a incurcat acasa cu CSMS Iasi intr-un meci cu 3 goluri in 4 minute!

Cfr Cluj: Felgueiras - Pinto, Cadu, Maftei, Camora - Sare, Vass - Sougou, Bastos, Valente - Kapetanos
Rezerve: Stancioiu - Nicoara, Piccolo, Hora, Godemeche, Rada, Ronny

CSMS IASI: Irimia -P. Jovanovic, Cretu, Straton, Vladu - Milea - Tudor, Keita, Mitrea, Patulea - Cl. Ionescu
Rezerve: Lungu - Avramia, Ciucur, Herghelegiu, Onofras, Petrovic, Tiganasu

_____________________

FINAL

Min 90: BARA pentru Kapetanos dupa o lovitura de cap din 5 metri!!!

<> Iese Bastos, intra Ronny

Min 72: GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL CFR!!! Hora inscrie din careul mic, meci nebun la Cluj!!!

Min 70: GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL CSMS!!!!!!!!! Herghelegiu inscrie la cateva minute dupa ce intra pe teren!!!

Min 68: GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL CSMS!!!!!!!!! Iasiul egaleaza dupa o lovitura de cap a lui Milea!!!

Min 65: Sut din lovitura libera pentru Mitrea, scoate Felguieras.

<> Iese Sougou, intra Hora / Iese Patulea, intra Herghelegiu

Min 58: OCAZIE IMENSA pentru Iasi, venita din corner. Felgueiras scoate de pe linia portii!!!

Min 55: Prima actiune ofensiva a Iasului se termina cu o lovitura de cap la mare distanta de poarta.

PAUZA: CFR a controlat prima repriza insa a reusit sa inscrie o singura data, dintr-un penalty dubios!

Min 34: Kapetanos nu ajunge la o minge putin prea lunga. Grecul ar fi ramas singur cu portarul!

Min 27: Sut bomba al lui Diogo Valente, scos cu greu de Irimia!

Min 20: GOOOOOOOOOOOOOOOL Cadu! CFR deschide scorul dupa un penalty obtinut de Kapetanos!

Min 6: Kapetanos are si el o ocazie mare, dupa o minge trimisa peste poarta din 5 metri!

Min 2: Ocazie mare pentru CFR, Sougou trimite peste bara din 6 metri!

Min 1: A inceput meciul care poate duce CFR-ul pe primul loc!