Krasnodar 0-1 Porto, Istanbul BB 0-1 Olympiakos | Razvan Marin a jucat 10 minute in PAOK - AJAX 2-2 | Toate partidele din turul 3 preliminar al UEFA Champions League

Razvan Marin Ajax Amsterdam PAOK Salonic uefa champions league Liga Campionilor Razvan Marin se lupta cu fosta echipa a lui Razvan Lucescu! 20.00 PAOK - AJAX
Live Blog
Turul 3 preliminar UCL
Data publicarii: Miercuri 07 August 2019, 21:42
Data actualizarii: Miercuri 07 August 2019, 22:46

Comentam impreuna cele mai tari momente din turul 3 preliminar al UEFA Champions League pe www.sport.ro, Facebook/Sport.ro si in aplicatia de mobil Sport.ro.

22:43 07 Aug

Rosenborg are 3-1 in deplarea de la Maribor, LASK Linz conduce cu 2-1 in deplasare la Basel!

22:10 07 Aug
GOOL LASK! Surpriza mare la Basel! Austriecii deschid scorul
22:03 07 Aug
GOOL OLYMPIAKOS! Masouras deschide scorul in deplasarea de la Istanbul.
21:51 07 Aug

GOOL PORTO! Oliveira da lovitura decisiva in minutul 89 in deplasarea din Rusia! Porto, aproape de play-off-ul UCL! Acesta ramane scorul final!

18:55 07 Aug

Krasnodar - FC Porto

Iata echipele de start:
Krasnodar:
Safanov - Petrov, Martynovich, Spajic, Ramirez - Cabella, Kambolov, Vilhena - Wanderson, Berg, Namli

FC Porto:
Marchesin - Pepe, Marcano, Romario Baro, Marega, Alex Telles, Corona, Manafa, Danilo, Sergio Oliveira, Soares

17:30 07 Aug
Iata partidele din aceasta seara din turul 3 preliminar al UEFA Champions League:

22:17 06 Aug
Brugge deschide scorul in meciul cu Dinamo Kiev. Vanaken a marcat din penalty.
22:06 06 Aug
FINAL la PAOK - AJAX 2-2 si APOEL - Qarabag 1-2!
21:46 06 Aug
Dubla schimbare la Ajax - intra Razvan Marin si Neres, ies Mazraoui si Ziyech
21:24 06 Aug
Iata reusita lui Huntelaar! Noroc urias pentru atacantul de legenda al lui Ajax - un adversar a degajat in el!
21:21 06 Aug
GOOOOL AJAX! Meciul de la Salonic continua sa fie spectaculos! Klaas-Jan Huntelaar, intrat in minutul 32 in locul lui Dolberg, accidentat, inscrie pentru 2-2!

21:14 06 Aug
S-a marcat si in alte 2 meciuri care au loc la aceasta ora! Dinamo Zagreb a deschis scorul pe propriul teren cu Ferencvaros dupa doar 7 minute, in timp ce Qarabag a inscris in deplasarea de la Nicosia cu APOEL. Madatov a deschis scorul in minutul 54.

20:42 06 Aug
GOOOOL PAOK! Inscrie Leo Matos, campioana Greciei intoarce rezultatul!

20:35 06 Aug
GOOOOL PAOK! Akpom egaleaza!
20:22 06 Aug
Iata reusita celor de la Ajax! Reusita i-a fost atribuita initial lui Ziyech, insa pare sa fi avut loc si o deviere.
20:14 06 Aug
GOOOL AJAX! Ziyech deschide scorul in deplasarea de la Salonic!
18:07 06 Aug

PAOK Salonic - Ajax Amsterdam

Cel mai tare meci din turul 3 preliminar este intre campioanele Greciei si Olandei. Putea fi si un duel al romanilor Razvan Lucescu si Razvan Marin, insa Lucescu Jr a ales sa plece in aceasta vara. Dupa un start cu probleme in primele partide la Ajax, Marin este rezerva pentru partida din aceasta seara.