Prea tare! :)) Canta melodia 'Happy' si danseaza ca un nebun! Ce s-a intamplat dupa o seara de Liga! VIDEO

Autor: Sport.ro
Joi 13 Martie 2014, 13:33

► Sport.ro prezinta: VLAD, Killerul de Vulturi!Tottenham - Benfica, azi 22:00, in direct la Sport.ro si Voyo.ro

Dani Alves a adus victoria Barcelonei pe final, in fata celor de la Manchester City. 2-1 a fost scorul final, gol Alves in minutul 90. Spaniolii au avansat in sferturile de finala ale Champions League.

Fundasul catalanilor a postat apoi pe Instragram o filmare in care canta si danseaza pe ritmurile celebrei melodii "Happy", piesa devenita virala in toata lumea in ultimele luni.