Nici cu mana nu reusea sa puna mingea acolo! Probabil cel mai frumos gol din lovitura libera in 2013! Traiectoria incredibila pe care a avut-o mingea: VIDEO

Bayer Leverkusen Liga Campionilor
Data publicarii: Joi 03 Octombrie 2013, 11:23
Data actualizarii: Vineri 04 Octombrie 2013, 10:15

►Lupta secolului in box: Klitschko - Povetkin, 4 centuri in joc! Sambata 20:00 IN DIRECT Sport.ro si Voyo.ro!

Seara de miercuri din Liga Campionilor a oferit momente extraordinare si un gol superb - Bayer Leverkusen a castigat in minutul 90+2 dupa o executie perfecta!

Bayer Leverkusen a reusit sa castige partida cu Real Sociedad din grupele Ligii Campionilor cu scorul de 2-1 dupa o executie exceptionala a lui Jens Hegeler. Mijlocasul german de 25 de ani a trimis perfect din lovitura libera la ultima faza a meciului si l-a facut fericit pe Sammy Hyypia.

Rolfes deschisese scorul chiar inainte de pauza, Vela egaland apoi in minutul 51. In urma acestei victorii, Bayer Leverkusen e pe locul 3 in grupa, la un punct de Sahtior si Man United, cele care au incheiat la egalitate meciul de aseara din Ucraina.