Laser frate! Cristiano Ronaldo luat la tinta cu lasare la Lyon!

Data publicarii: Joi 21 Februarie 2008, 09:25
Data actualizarii: Joi 21 Februarie 2008, 09:25
UEFA CU OCHII PE RAZBOIUL STELELOR!

Lyon amenintata cu UEFA dupa ce a obtinut un egal taiat cu laserul chiar acasa in fata baietilor lui Ferguson.

"Vrajitorii rosii" de la Manchester au fost luati la tinta cu lasere pe Stade Gerland in partida terminata la egalitate 1-1 cu Olimpique Lyon.

Furios la culme dupa meci, Sir Alex Ferguson nu a stat cu mainile in san dupa ce Cristiano Ronaldo si compania au fost tintiti cu lasare in timpul incalzirii si in prima repriza.

Antrenorul lui Manchester a anuntat la final, usurat de golul egalizator al lui Tevez: "Am raportat totul la Uefa. Am vazut totul inca dinainte de meci.Am incercat sa ne descurcam si asa, dar nu stiu cat au mai continuat. Ma bucur pentru egal. Ma voi asigura ca ne vom termina treaba pe Old Trafford si ne com califica in sferturi".

Cristiano Ronaldo nu a comentat incidentul, cu toate ca nu a avut una din serile lui magice.