Faza serii in Liga Campionilor! Oare ce a vrut John Terry sa faca la golul marcat de Thiago Silva? :) Vezi pe cine tinea fundasul

Chelsea gary cahill John Terry Liga Campionilor PSG Liga Campionilor
Data publicarii: Joi 12 Martie 2015, 09:36
Data actualizarii: Joi 12 Martie 2015, 09:54

Chelsea 2-2 PSG | Francezii s-au calificat in sferturile Ligii Campionilor dupa o dubla dramatica. Echipa lui Laurent Blanc a jucat in 10 oameni din minutul 30, dupa eliminarea lui Ibrahimovic, dar a reusit un rezultat formidabil.

PSG si-a luat revansa pentru eliminarea de anul trecut si a eliminat Chelsea-ul lui Jose Mourinho din optimile Ligii Campionilor. Francezii au reusit minunea in minutul 115, atunci cand Thiago Silva a reusit sa egaleze in urma unui corner, dupa ce englezii condusesera de doua ori.

Capitanul nationalei Braziliei a reusit sa declanseze nebunia in tabara PSG-ului dupa o reusita fantastica, una precedata insa de o faza absolut bizara, care a starnit o multime de reactii pe retelele de socializare.

La faza golului marcat de Thiago Silva, fundasii lui Chelsea s-au tinut...intre ei :) John Terry l-a tinut pe Gary Cahill la faza cornerului, fiind aproape sa-l puna pe acesta la pamant.

Zlatan si Mourinho strica prietenia! Suedezul s-a suparat dupa eliminarea usoara din meciul cu Chelsea: "Jose are o echipa de bebelusi"