Aroganta EPICA in fata lui Ronaldo in Champions League! A dat gol cu Juventus si s-a bucurat FIX ca el! Lui Cristiano nu i-a venit sa creada

uzuni Cristiano Ronaldo ferencvaros Liga Campionilor Aroganta EPICA in fata lui Ronaldo in Champions League! A dat gol in fata lui Ronaldo si s-a bucurat FIX ca el! Lui Cristiano nu i-a venit sa creada
Data publicarii: Miercuri 25 Noiembrie 2020, 00:17
Data actualizarii: Miercuri 25 Noiembrie 2020, 01:24

Albanezul Uzuni a marcat golul vietii in Juventus - Ferencvaros!

Fotbalistul de 25 de ani a inscris in minutul 19 dupa centrarea lui Nguen. Dupa gol, Uzuni s-a indreptat spre coltul terenului, unde s-a bucurat in stilul lui Ronaldo! Colegii de la Ferencvaros s-au napustit apoi spre el pentru a-l felicita.

Ronaldo a raspuns provocarii. A marcat si el superb pana la pauza, cu un sut de la marginea careului. Juventus - Ferencvaros s-a terminat 2-1. Morata a adus victoria si calificarea in optimi pentru Juventus cu un gol in prelungirile partidei.