VIDEO Progresul Spartac București - CSC Dumbrăvița, restanță din prima etapă a Ligii 2, s-a încheiat! Oaspeții au făcut show la Buftea

Progresul Spartac Bucuresti Buftea csc dumbravita liga 2 restanta Liga 2
Data publicarii: Marti 12 Septembrie 2023, 12:44
Data actualizarii: Marti 12 Septembrie 2023, 14:26

Meciul s-a disputat pe terenul de la Buftea din baza Federației Române de Fotbal.

FINAL Progresul Spartac București - CSC Dumbrăvița 1-3 (Crivac '74 / Toroc '40, Nortey '42, I. Tănase '72)

* UPDATE După 8 minute de prelungiri acordate, meciul se termină cu victoria clară a oaspeților, scor 3-1. Progresul Spartac rămâne pe ultimul loc, cu un singur punct, în timp ce Dumbrăvița urcă pe locurile 6-7, la egalitate perfectă cu CSM Slatina.

Într-un meci restanță din prima etapă a Ligii 2, Progresul Spartac București primește de la ora 11:00 vizita celor de la CSC Dumbrăvița.

Partida se dispută la Buftea, pe terenul din baza Federației Române de Fotbal.