Momente incredibile la Craiova! Meciul Universitatii a fost oprit in minutul 28! Fanii n-au inteles nimic din partida! Ce s-a intamplat:

Data publicarii: Sambata 30 Noiembrie 2013, 17:49
Data actualizarii: Sambata 30 Noiembrie 2013, 18:30

►O Țîră de Olanda! Românul e titular duminică, în direct la Sport.ro și Voyo.ro: 13:30 ADO Den Haag – Ajax și 15:30 Feyenoord – PSV

UPDATE: Meciul se va relua duminica de la ora 13.00

Partida de astazi dintre FC Universitatea Craiova si Minerul Motru a fost intrerupt in minutul 28 din cauza cetii. Cei 2.000 de spectatori din tribune nu putea sa vada nimic iar arbitrul a decis sa opreasca temporar meciul.

Daca intr-o ora vizibilitatea nu va fi la parametrii acceptabili, meciul va fi reluat maine de la o ora stabilita de comun acord de cele 2 echipe.

Adrian Mititelu a declarat la putine clipe dupa oprirea meciului: "Asteptam sa ni se aduca niste cauciucuri, le dam foc, am auzit ca e o noua inventie"

In momentul intreruperii partidei, scorul era 1-0 pentru FC U dupa reusita lui Baird din minutul 25