VIDEO Dubla lui Traore salveaza de rusine completa campioana CFR in Austria!

Data publicarii: Duminica 11 Iulie 2010, 18:56
Data actualizarii: Duminica 11 Iulie 2010, 19:12

Vezi aici rezumatul video!

Campioana Romaniei a inregistrat prima infrangere in Austria! CFR a pierdut cu 4-2 partida cu Slavia Praga.

CFR Cluj a fost condusa la pauza cu 2-0. Lacina Traore a marcat o dubla cu care a reusit sa reduca din diferenta in partea a doua!

Cele mai tari faze ale meciului:

Min 74: Gol Slavia Praga! Jakub Hora il invinge pe Nuno Claro cu un sut in vinclu

Min 66: GOL CFR ! Traore marcheaza dupa o respingere gresita a portarului advers!

Min 47: Gol Slavia Praga! Petr Janda inscrie cu un sut din careu, dupa o centrare venita de pe partea dreapta

Echipa din repriza a doua: Nuno Claro - Panin, Diogo, Rada, Edimar - Kivuvu, Muresan, Culio - Hora, Traore, Cristi Bud

PAUZA

Min 41: Gol Slavia Praga! Cehii majoreaza scorul dupa o gafa in aparare a Felice Piccolo

Min 33: Kone reia cu capul putin pe langa poarta

Min 19: Gol Slavia Praga! Cehii marcheaza dupa o lovitura de colt!

Min 10: CFR are prima ocazie prin Deac care centreaza periculos in careu insa mingea este respinsa!

Min 1: Incepe partida!

Echipa de start trimisa in teren de Mandorlini: Stancioiu - Piccolo, Cadu, Alcantara - Tony, Dani, E. Dica, Leo Veloso - Y. Kone, Bjelanovic, Deac