VIDEO / Dinamo s-a facut de ras cu o echipa din Liga a treia!

Data publicarii: Miercuri 15 Iulie 2009, 09:04
Data actualizarii: Miercuri 15 Iulie 2009, 09:07

Dinamovistii isi continua forma slaba din Franta - nu au reusit decat un egal in ultimul amical 1-1 cu o echipa de liga a 3-a!

â–º "Si acum 3 ani eram luati la misto si am luat titlul!"

Dinamo nu isi revine in Franta - dupa ce a pierdut cu amatorii de la Aix-les-Bains, jucatorii lui Bonetti n-au reusit sa scoata decat un egal 1-1 cu o echipa de liga a treia - Croix de Savoie!

Dinamovistii nu reusesc de 2 ani sa ii bata pe francezii de la Croix de Savoie! Claudiu Niculescu a adus fericirea pentru Dinamo in prima repriza - a marcat din lovitura libera cu ajutorul lui Torje, care a deviat mingea.

Revenit la Dinamo, noul capitan Tamas a intrat in repriza a doua dar n-a putut face nimic la golul egalarii - care a venit cu un sfert de ora inainte de final.

Echipa lui Bonetti a fost atent supravegheata la amicalul cu Croix de Savoie de seful Borcea - care nu face o tragedie din esecurile din amicale.