VIDEO Cata nevoie avea Steaua de el? Dayro, inca un gol FANTASTIC pentru Once Caldas!

Data publicarii: Joi 18 Martie 2010, 10:02
Data actualizarii: Joi 18 Martie 2010, 10:48

In timp ce Steaua era umilita in Stefan cel Mare, Dayro Moreno inscria cu un lob superb pentru Once Caldas in Copa Libertadores.

COMENTEAZA AICI! AVEA NEVOIE STEAUA DE DAYRO CU DINAMO?

Dayro Moreno este descatusat in tara sa natala pentru ca a reusit sa inscrie aproape in fiecare meci de cand a plecat de la Steaua.

Ultima reusita a columbianului a fost aseara, in minutul 1 al partidei cu Monterrey din Copa Libertadores. Dayro l-a executat pe portartul advers cu un lob superb din 6 metri.

Meciul s-a terminat insa egal, 2-2. Martinez a egalat din penalty, in minutul 18, pentru ca N. Cardozo sa aduca gazdele din Mexic in avantaj. Colegul de atac lui Dayro, Castrillon a reusit egalarea in minutul 66.

• COMENTEAZA AICI! CATA NEVOIE AVEA STEAUA DE DAYRO CU DINAMO?