Situatie incredibila: adversara Stelei Armatei a inceput meciul cu 10 oameni, dupa ce 3 fotbalisti au facut accident pe drumul catre stadion. Cat s-a terminat partida

Data publicarii: Marti 10 Aprilie 2018, 17:21
Data actualizarii: Marti 10 Aprilie 2018, 21:20

Adversara stelistilor din liga a patra nu a avut niciun om pe banca.

UPDATE: CSA Steaua a castigat fara drept de apel jocul, cu scorul de 9-0. Pentru stelisti urmeaza derbyul de pe National Arena contra Rapidului lui Pancu, Niculae si Maftei.

UPDATE: In minutul 29 a venit la stadion si al 11-lea jucator al lui Termo. A intrat in teren la o intrerupere a jocului.

CSA Steaua a jucat din primul minut in superioritate numerica, si asta pentru ca cei de la Termo nu au avut de unde sa alinieze 11 fotbalisti.

Trei jucatori au fost implicati intr-un accident in drum spre stadion, asa ca antrenorul a fost nevoit sa se multumeasca cu ce are - 9 jucatori de camp si un portar.

Pe banca echipei oaspete nu este decat antrenorul.