SCANDAL intre stelisti la Ploiesti! Becali ii cere MASURI lui Reghecampf dupa gestul ASTA: "Doar in tribuna sa-l mai vad!"

Gigi Becali Laurentiu Reghecampf Novak Martinovic Superliga
Data publicarii: Duminica 29 Iulie 2012, 11:51
Data actualizarii: Duminica 29 Iulie 2012, 11:57

Astra 3-4 Steaua /  A doua victorie a Stelei din acest sezon a fost obtinuta cu nervi de Reghecampf, care a fost la un pas sa-si ia la bataie un jucator dupa gafele sale.

Steaua a castigat pentru prima data dupa 10 ani la Ploiesti cu Astra, dupa un meci nebun. Principalii vinovati? Fundasii laterali ai Stelei.

Martinovic si Lupu au fost responsabili pentru cele trei goluri marcate extrem de usor de Astra. Daca tanarul Lupu a fost schimbat la pauza fara comentarii, Martinovic a avut ceva de impartit cu Reghecampf chiar la cateva minute dupa ce a gafat in favoarea adversarilor si l-a scos din minti pe antrenorul stelist.

Becali cere masuri, chiar daca Martinovic e unul dintre favoritii fanilor.

"Eu sa fiu in locul lui Reghecampf, direct in tribuna in trimiteam. Sa-l arunce acolo daca mai comenteaza",
a declarat Becali pentru ProTV.

Dupa golul de 3-2 al Astrei, Reghecampf l-a certat pe sarbul Martinovic, iar acesta i-a raspuns. Fundasul a fost schimbat imediat cu Rocha, care a marcat golul victoriei pentru Steaua.