Reghecampf da vina pe ARBITRAJ: "N-a fost 11 metri, dinamovistii au tras de timp!" Ce spune de gafele jucatorilor de la Chiajna:

Laurentiu Reghecampf Superliga
Data publicarii: Luni 16 Aprilie 2012, 23:40
Data actualizarii: Luni 16 Aprilie 2012, 23:41

Chiajna 1-3 Dinamo / Reghecampf critica arbitrajul dupa infrangerea din meciul cu Dinamo.

"Normal ca suntem suparati, am avut foarte multe ocazii, n-am putut sa marcam. Dinamo e o echipa mare care marcheaza la prima sansa. Am pierdut un meci, trebuie sa mergem inainte. O sa facem o analiza completa dupa meci, imi pare rau ca nu am reusit sa marcam. Daca marcam mai devreme aveam mai multe sanse. Ocaziile se razbuna, asta e viata. Am mai ratat si in alte meciuri, dar am reusit sa castigam. Au fost si greseli, au tras de timp, doar 3 minute de prelungire.

Din cate am auzit nici 11 metri nu a fost, dar asta nu e treaba mea sa comentez. Trebuie sa depasim acest meci si sa ne gandim la meciul cu CFR. Petrovic a gresit la gol, dar inainte a fost o greseala mai mare. Nu ma intereseaza daca Dinamo va castiga titlul, stiam ca nu trebuie sa le dam sanse si nu ne-a reusit. La fel o sa fie si cu CFR, dar vor reintra jucatori care au fost suspendati, dar cu siguranta o sa vedeti un meci frumos. Am pierdut acum din cauza greselilor personale.", a declarat Laurentiu Reghecampf la DigiSport.