"Poli Iasu' a dat gol, uaaaaa!" Clipul saptamanii! Cum s-a bucurat un pusti din Iasi dupa golul care o lanseaza pe Poli spre play-off
Victoria Iasului cu Viitorul i-a adus pe moldoveni la un punct de zona play-off-ului.
Au fost emotii mari atat pe stadion, cat si in fata TV-urilor pentru suporterii lui Poli. Un pusti a trait la intensitate maxima alaturi de familie jocul de la Ovidiu. Dupa ce Boris Garros a inscris din penalty in minutul 85, micutul s-a dezlantuit. :)
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News