Mobilizare generala in Stefan Cel Mare! Ce a patit Stoican inainte de golul de cosmar din minutul 94! Toata lumea a fost trimisa sa repare problema

Flavius Stoican Dinamo Steaua Superliga
Data publicarii: Duminica 23 Martie 2014, 19:00
Data actualizarii: Duminica 23 Martie 2014, 19:00

►PRO TV prezinta: Petrolul - Astra, miercuri 20:30 si Steaua - Dinamo, joi 20:30! Fotbal pentru toata lumea!

Flavius Stoican a fost lovit de ghinion la meciul cu Pandurii de aseara. Chiar inainte de golul de 3-2 al Pandurilor, din minutul 94, Stoican si-a pierdut fularul norocos cu care a scos un egal in Ghencea.

Astazi, toata lumea de la stadion a fost pusa sa ii caute fularul, care a disparut misterios.

Inainte de meciul cu Steaua din Cupa, in aceasta saptamana, Stoican anunta ca nu avea de gand sa renunte la fularul sau:

"Daca nu va fi foarte cald la momentul respectiv, o sa-l port. Pentru sansa, o sa iau in calcul totul. Totul merita pentru o victorie si nu numai la meciul cu Steaua."

"Merita orice sacrificiu pentru o victorie si o bucurie oamenilor care tin cu Dinamo.", declara antrenorul lui Dinamo.