MM Stoica: "Eu am condus Steaua!" SPORT.RO Data publicarii: Data actualizarii: MM Stoica spune ca Adi Ilie nu trebuie sa fie suparat si sa se simta umbra lui MM, pentru ca el e doar manager, pe cand MM a condus Steaua in trecut! Adaugă Sport.ro ca sursă preferată TAGS: Meme StoicaSteaua "Explicatiile date de Gigi m-au amuzat. Nu poate niciodata cineva sa accepte ca asta e motivul pentru care Adi Ilie a plecat. E o confuzie. Adi Ilie nu e umbra mea acolo, pentru ca eu am condus Steaua", a spus MM Stoica la InfoPro. Mai mult pe www.infopro.ro Articol recomandat de stirileprotv.ro Grindeanu iese la atac după negocierile eșuate de la Cotroceni. Ce le transmite „curajoșilor” din PNL și USR Adaugă Sport.ro ca sursă preferată Urmăriți SPORT.RO și pe Google News