FOTO ȘI VIDEO Gigi, ai stil! :) Patronul de la FCSB a făcut senzație la palat, după FCSB - Farul: s-a afișat cu o pereche de sneakers în trend

Gigi Becali FCSB Versace Superliga
Data publicarii: Marti 06 Februarie 2024, 14:22
Data actualizarii: Marti 06 Februarie 2024, 14:25

FCSB și Farul Constanța s-au întâlnit în etapa a 24-a din Superliga României, partida încheindu-se la egalitate, scor 1-1.

Liderul din campionat a ratat șansa de a păstra diferența de 11 puncte față de urmăritoarele, CFR Cluj și Rapid, din cauza golului încasat în minutele de prelungiri.

La câteva ore după partidă, Gigi Becali a oferit declarații la palatul din Aleea Alexandru, explicând că este mulțumit de scor, dar mai ales de jocul echipei.

"E bine cum a fost, pentru că cel mai important și cel mai important este jocul echipei. Când joacă echipa așa, în viteză, nimeni nu poate să-ți stea în cale", a spus finanțatorul.

Îmbrăcat într-o ținută complet neagră, cu celebra căciulă pe care este inscripționat semnul crucii, Gigi Becali a reușit să atragă atenția cu încălțămintea de firmă, o pereche de sneakers Versace, care pe site-ul oficial al producătorului se vinde cu 750 de euro.

VIDEO | Declarațiile lui Gigi Becali după FCSB - Farul Constanța 1-1