Faza etapei in playout: "Comisarul" Moldovan, facut KO de propriul jucator! FOTO

Duminica 15 Aprilie 2018, 14:39

Ion Moldovan a fost pus la pamant de un jucator de la Chiajna.

Pe Instagram Sport.ro ai cele mai tari imagini din sport!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

S-a intamplat in repriza a doua a partidei dintre Concordia Chiajna si Juventus Bucuresti. In incercarea de a evita un aut, Patache a intrat prin alunecare la propriul antrenor. El l-a pus la pamant pe Ion Moldovan, care a fost luat in primire imediat de o asistenta medicala aflata in apropiere. Antrenorul a scapat cu bine de atacul elevului sau. Cateva minute mai tarziu, Chiajna reusea sa intoarca soarta scorului cu Juventus, care a condus cu 1-0 la pauza.

Capturi: Telekom