"Egalul e echitabil, nu vreau sa comentez pe seama arbitrajului!" Reactia lui Miriuta dupa CFR 1-1 Steaua

Steaua cfr Superliga
Data publicarii: Duminica 05 Februarie 2017, 22:24
Data actualizarii: Duminica 05 Februarie 2017, 22:30

CFR Cluj 1-1 Steaua / Antrenorul gazdelor era multumit dupa egalul cu Steaua cu toate ca CFR a picat de pe locurile de play-off.

"Un joc bun facut de 2 echipe bune, Steaua a inceput mai bine. Din pacate am ratat acel penalty. Scor echitabil dupa 90 de minute. 1-1 dupa primul meci nu e rau. Nu vreau sa comentez despre arbitraj.

Noi ne-am pupat inainte de meci, am vorbit 5 minute la vestiare. Este un prieten foarte bun. Sper sa vina fanii in numar cat mai mare, s-a vazut cat ne-au ajutat.

Speram sa mai vina jucatori in urmatoarele 2 zile, Antal este un jucator foarte bun, vom vedea ce se va rezolva. Suntem 4 echipe care se vor lupta pe 3 locuri, noi, Dinamo, Astra si Medias. Cu cele 6 puncte eram pe loc de play-off" a spus Vasile Miriuta, antrenorul CFR-ului, la Digi Sport.