VIDEO | CFR Cluj a castigat si meciul cu Mlada Boleslav! Ultimul amical din Austria va fi cu Sparta Praga

CFR Cluj a castigat si meciul cu Mlada Boleslav din stagiul de pregatire din Austria.

Singurul gol al echipei lui Petrescu a fost reusit de Burca. Aceasta a fost penultima partida de pregatire pentru CFR in Austria. Ultimul meci va fi Sparta Praga.

CFR Cluj a invins cu 2-1 pe Osijek in primul amical. Pentru campioana Romaniei au marcat Damjan Djokovic in minutul 17 si Costasche in minutul 59.

Alashkert - FCSB, in turul 2 al UEFA Europa League, se vede joia viitoare, de la 20:00, IN DIRECT la ProTV

VIDEO. Halep și-a prezentat trofeul Wimbledon la Constanța: ”Nimic nu este imposibil”