Borcea: â€In momentul in care Dinamo vrea un jucator nu are concurenta!â€
"In momentul in care Dinamo isi doreste un jucator nu exista concurenta. Cum anul trecut ni l-am dorit pe Zicu, care a fost cel mai bun jucator din campionatul intern, chiar daca l-au vrut multe echipe din Romania, a ajuns la Dinamo, tot asa pe Torje l-au vrut foarte multe echipe si a ajuns la Dinamo", a spus Borcea care nu mai vrea pe nimeni la Dinamo! "Nu mai transferam pe nimeni. Sunt jucatorii care ne trebuiau, ca sa avem un lot competitiv, un lot bun de jucatori pentru a ne atinge obiectivele", a incheiat Borcea.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News