Pandurii pierde incredibil in minutul 94! Popa a egalat in min 88, Machado a dat lovitura la ultima faza! Pandurii 2-3 Brasov! Vezi toate fazele meciului:

pandurii tg jiu FC Brasov Superliga
Data publicarii: Sambata 18 Mai 2013, 18:53
Data actualizarii: Sambata 18 Mai 2013, 18:55

LIVE TEXT din 195 de campionate pe mobilul tau - m.sport.ro!

PANDURII TG JIU
Mingote - Rusu, Mamele, Viera, Al Vlad - Anton, Nistor - Radut, Ibeh, Nicoara - Matulevicius
Rezerve: Lazar, Rada, Bacila, Voiculet, Al. Grigoras, Lemnaru, D. Alexandru

FC BRASOV
Marinescu - Vagner, Oltean, Machado, Velayos - Tatar, Mateiu, Madeira, Popa - Dias, Danaquah
Rezerve: Mutu, Barbu, Dumbrava, Enceanu, Buga, Batin

Min 90+2. Contraatac rapid al Brasovului, Buga ii trimite lui Batin, acesta suteaza sub bara insa Mingote respinge!

Min 88. GOOOL BRASOV! Iulian Popa inscrie cu un sut de la distanta, mingea a lovit si bara inainte sa intre in poarta

Min 58.  << >> Intra Buga in locul lui Tatar

Min 55. | | Rusu primeste al doilea galben si e eliminat.

Min 50. GOOOL PANDURII! Dan Nistor bate perfect lovitura de colt,

Min 49. Machado respinge de pe linia portarii sutul lui Matulevicius. Atacantul lituanian scapase singur cu Marinescu, portarul Brasovului l-a blocat, mingea a sarit tot la Matulevicius care a sutat insa Machado a respins din cadere cu piciorul!

Pauza: << >> Iese Ibeh si intra Voiculet la gazde, iese Danquah si intra Batin la oaspeti

Min 45+1. GOOOL PANDURII!
Dan Nistor suteaza puternic, mingea este deviata iar Marinescu nu are nicio sansa

Min 44. | | Nicoara este si el avertizat pentru o simulare

Min 25. | | Galben pentru Tatar

Min 23. Marinescu apara lovitura lui Anton

Min 22. Nicoara este faultat in careu de Vagner si se acorda penalty

Min 13. Centrare in careul oaspetilor, Matulevicius trimite cu capul pe langa poarta

Min 11. Nicoara cade in careu, arbitrul lasa jocul sa contiinue

Min 10. | | Anton il faulteaza tare pe Popa si primeste galben

Min 7. GOOOL BRASOV! Oaspetii deschid scorul la Tg Jiu - mai intai Mingote a respins un sut puternic, mingea a ajuns la Tatar care a trimis din prima printre picioarele portarului!