"1+1=3" :) Cristi Manea primeste cea mai importanta veste! Fotbalistul CFR-ului va deveni tatic la doar 22 de ani

Cristi Manea CFR Cluj Irina Deaconescu Superliga "1+1=3" :) Cristi Manea primeste cea mai importanta veste! Fotbalistul CFR-ului va deveni tatic la doar 22 de ani:
SPORT.RO
Data publicarii: Joi 23 Iulie 2020, 10:38
Data actualizarii: Joi 23 Iulie 2020, 10:45

Cristi Manea (22 de ani) formeaza unu cuplu cu Irina Deaconescu (22 de ani) din 2019, iar acum cei doi indragostiti asteapta un copil.

Anuntul cel mare a fost facut de Irina Deaconescu, dupa ce aceasta a postat pe pagina de Instagram o poza cu burtica.

Fotografia a fost insotita si de o descriere explicita: "1+1=3", descriere insotita de doua emoticoane care exprima emotia si bucuria pe care o traverseaza cei doi indragostiti.

  • 1+1=3 :) Cristi Manea primeste cea mai importanta veste! Fotbalistul CFR-ului va deveni tatic la doar 22 de ani:

Irina Deaconescu este o cunoscuta vloggerita si este impreuna cu Manea din anul 2019. 

"Ne-am cunoscut in vacanta si a fost totul natural. A intrat in grupul nostru ca si cum ne-am fi cunoscut dintotdeauna. N-a facut nimic special sa ma cucereasca. E un om foarte bun, calm. E diferit fata de toti oamenii pe care i-am cunoscut. Chiar asa e. E un om pur. Si nu erau genul meu oamenii astia 'bunuti'", spunea Irina Deaconescu la PRO TV, despre momentul in care a fost cucerita de fotbalist.

La scurt timp dupa mesajul postat de Irina, Manea a facut si el public fericitul eveniment prin care trec cei doi: "1+1=3 Te iubesc cel mai mult!", a fost mesajul fotbalistului.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1+1=3 ❤️ Te iubesc cel mai mult! @irinassw

O postare distribuită de Cristian Manea (@cristianmanea4) pe

Cristi Manea, pozitiv cu Covid-19

 

Fotbalistul nu a scapat de focarul creat la echipa din Cluj si este printre fotbalistii infectati cu noul coronavirus. Fundasul a fost internat in spital:

"Nu m-am mai vazut cu el de doua saptamani pentru ca sunt in Targu-Jiu. Eu o sa-mi fac oricum un test preventiv, dar stiu sigur ca nu avea. Era toata lumea negativa in momentul in care am plecat eu. Evident, toata lumea e (n. r. ingrijorata), dar o sa fie bine. El e puternic, e sportiv, sportivii sunt mai rezistenti decat noi restul. Cred ca e internat, adica e pe drum spre internare. El e ok, se simte putin slabit", spunea Irina Deaconescu dupa ce a aflat ca Manea e pozitiv.

Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!