Vesti BUNE pentru CFR Cluj din Italia! Inter gafaie in campionat, echipa lui Chivu a primit un GOL SUPERB! Cambiasso a salvat-o in min 85! VIDEO

Inter Milano CFR Cluj Italia
Data publicarii: Sambata 22 Decembrie 2012, 15:41
Data actualizarii: Sambata 22 Decembrie 2012, 15:41

Chivu a jucat doar o repriza in ultimul meci al lui Inter din campionat. Adversara CFR-ului in Europa League s-a incurcat chiar pe propriul teren!

Inter a facut doar 1-1 pe propriul teren in fata celor de la Genoa! Echipa antrenata de Andrea Stramaccioni s-a vazut condusa cu 1-0 cu doar 13 minute inainte de final dupa reusita superba a lui Immobile.

Esteban Cambiasso a egalat in minutul 85, Inter fortand victoria pe final de meci.

VIDEO aici - GOL GENOA

VIDEO aici - GOL INTER

Cristi Chivu a intrat la pauza si a primit un cartonas galben in minutul 90+3. In urma acestui egal, Inter ramane pe locul 2 in clasament insa poate fi depasita de Lazio, Fiorentina si Napoli!