Un jucator de 30 de mil se trezeste SINGUR cu TOATA poarta in fata la 5 metri de gol. Ce se intampla la faza asta e absolut INCREDIBIL! VIDEO

diego milito Inter Milano Italia
Data publicarii: Duminica 18 Noiembrie 2012, 18:52
Data actualizarii: Duminica 18 Noiembrie 2012, 18:51

Daca Mourinho l-ar vedea la faza asta, si-ar schimba total parerea despre el!

Atacantul sau preferat din perioada Inter, Diego Milito, a intrat in depresie dupa faza asta! A avut unul dintre cele mai simple goluri din cariera in gheata, dar a ratat incredibil!

Milito putea face liniste in meciul cu Cagliari de pe Meazza! A trimis peste poarta, la 1-1, iar Inter a tremurat pana in final pentru un punct. La cateva minute dupa ocazia argentinianului, Sau a inscris al doilea gol al lui Cagliari. Autogolul lui Astori a salvat egalul cu 8 minute inainte de final. Inter ramane pe 2 in Serie A, cu 28 de puncte, 4 in spatele liderului Juventus.