"Oh, my goodness, WHAT A GOAL!" Probabil asta e cel mai frumos gol de la cel al lui Ibrahimovici! Reusita care a distrus-o pe Napoli: VIDEO

Bologna Napoli Italia
Data publicarii: Luni 17 Decembrie 2012, 17:30
Data actualizarii: Luni 17 Decembrie 2012, 17:43

Surpriza etapei in Italia a venit la Napoli - totul a inceput dupa un gol fenomenal!

Bologna a reusit sa o invinga pe Napoli in ultima etapa din Italia cu scorul de 3-2 chiar pe terenul acestora! Victoria e cu atat mai surprinzatoare cu cat Napoli incasase doar 11 goluri in precedentele 16 meciuri!

Gabbiadini a deschis scorul pentru oaspeti in minutul 10, Gamberini si Cavani intorcand rezultatul in repriza a doua. Cu 4 minute inainte de final, Panagiotis Kone a dat un gol de exceptie care a schimbat soarta celor 3 puncte!

Portanova a dat lovitura decisiva in minutul 89 iar Bologna a ajuns pana pe locul 13!