
"Va pup, acum sunt mai bine! Totul e ok". Reactia Cristinei Zamfir, dupa ce a adus victoria cu pretul unei accidentari
Data publicarii: Vineri 16 Decembrie 2016, 19:32
Data actualizarii: Vineri 16 Decembrie 2016, 19:37
Cristina Zamfir, jucatoare de 27 de ani a lui SCM Craiova, a adus victoria Romaniei in meciul pentru locul 5 al Campionatului European. Zamfir a inscris in ultima secunda de joc in poarta Germaniei, pentru 23-22.
Cristina s-a lovit insa puternic la ultima faza a jocului. Pe contraatac, aceasta a reusit sa inscrie golul victoriei, dar cu pretul unei contuzii puternice. Interul nostru s-a lovit de bara portii Clarei Woltering.
Dupa meci, Cristina si-a revenit insa. Aceasta a fost filmata de un oficial al FRH pe holul hotelului si a spus: "Va pup, sunt mai bine! Totul e ok".
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News
CELE MAI CITITE
MERCATO VARĂ 2022 | Vezi toate transferurile realizate de cluburile din Liga 1 până acum
Luni 27 Iunie 2022, 21:47
MERCATO EXTERN | Cele mai tari transferuri realizate până acum, în cele mai bune 10 campionate europene
Luni 27 Iunie 2022, 19:49
ULTIMELE STIRI
Real Madrid pierde cei mai vechi jucători din vestiar! Trei echipe uriașe ”trag” de Asensio
Marti 28 Iunie 2022, 09:36
Un jucător a plecat de la Farul lui Gică Hagi la o nou-promovată în liga a patra din Spania!
Marti 28 Iunie 2022, 09:30
Un spectator a scos-o din minți pe Sorana Cîrstea, la Wimbledon: „Tu ești arbitrul! Nu-l cunosc”
Marti 28 Iunie 2022, 09:25
CITESTE SI