Nebunie totala! Cel mai spectaculos meci din Europa jucat aseara: In minutul 49 aveau 3-0! Ce s-a intamplat pana la final este fantastic

Germania Siegen Viktoria Koln 1904 Germania
Data publicarii: Sambata 22 Februarie 2014, 09:24
Data actualizarii: Sambata 22 Februarie 2014, 09:28

► Duminica, LIVE la Sport.ro: Je m’apelle Calificare! 13:00 Trageri la sorti EURO, 15:30 Ajax – AZ, 19:00 Special "ZI CU MUTU"

Spectacol total la un meci de liga inferioara din Germania, unde fanii au trecut prin toate starile posibile in numai jumatate de ora.

Viktoria Koln 1904 si Siegen din Liga a 4-a germana au facut show total pe teren in etapa disputata vineri seara.

Opt goluri s-au marcat pana la finalul partidei, insa evolutia scorului a fost spectaculoasa.

Siegen a condus cu 3-0 in minutul 49, dupa golurile lui Koronkiewicz, Zeh si Hettich din penalty, pentru ca in numai 13 minute adversarii sa intoarca scorul pe tabela cu 4 goluri.

Silvio Pagano, Candan, Lukas Nottbeck si Mike Wunderlich au reusit sa marcheze de patru ori, insa meciul nu s-a incheiat aici.

Cand Viktoria se pregatea de victorie, la un minut distanta, Zouhair Bouadoud a marcat golul de 4-4 pentru Siegen.

www.sport.ro va ofera toate informatiile despre cele mai tari meciuri ale etapei in Europa in LIVE BLOG 5 ST€L€