"Why Always Me?" loveste din nou! Ce a facut Balotelli la meciul cu Paris Saint-Germain! Aroganta incredibila a italianului!

Paris Saint-Germain Angel Di Maria Manchester United Marcus Rashford Mario Balotelli Franta "Why Always Me?" loveste din nou! Ce a facut Balotelli la meciul cu Paris Saint-Germain! Aroganta incredibila a italianului!
Data publicarii: Luni 18 Martie 2019, 10:11
Data actualizarii: Luni 18 Martie 2019, 10:16

PSG a castigat meciul de pe teren propriu, scorr 3-1, cu Marseille.

Paris Saint-Germain s-a impus pe teren propriu contra lui Marseille, scor 3-1. Angel Di Maria a marcat superb din lovitura libera ultimul gol al partidei, insa Mario Balotelli a fost in centrul atentiei.

Italianul nu a reusit sa inscrie la Paris, insa era pregatit sa sarbatoreasca in felul sau caracteristic. Conform Mirror, Mario Balotelli a purtat sub echipamentul lui Marseille un tricou cu Marcus Rashford, atacantul lui Manchester United.

Rashford a marcat din penalty in minutul 90+3 in meciul de la Paris si a calificat-o pe Manchester United in sferturile UEFA Champions League  in detrimentul lui PSG.