FAST & FURIOUS! Preluare cu dreptul, sut cu stangul! Mutu, gol superb in secunda 103! Meciul a fost intrerupt, un fan a intrat pe teren sa ia la bataie un tusier! VIDEO!

Autor: Sport.ro
Duminica 23 Decembrie 2012, 10:12

Adi Mutu a ajuns la cota 4 in Franta dupa un meci cu scandal!

Atacantul Adrian Mutu a marcat un gol in partida pe care echipa sa, AC Ajaccio, a pierdut-o cu 4-2 in fata lui Rennes.

Mutu, care a jucat pâna in minutul 80, a deschis scorul in minutul 2. Celalalt gol al gazdelor a fost marcat de Diawara, in minutul 42.

Pentru oaspeti au inscris Feret '17 din penalti, '72, Alessandrini '44 si Diarra '60.

Partida a fost intrerupta pentru zece minute din cauza incidentelor create de suporteri in tribune si dupa ce un fan a intrat pe teren si s-a indreptat amenintator spre unul dintre arbitrii asistenti.

VEZI REUSITA LUI MUTU AICI

TOATA Romania vede Romania! Romania - Norvegia, marti, ora 21:45, in direct la PRO TV!

Mesajele pe care i le-a trimis Răzvan Cuc fostei șefe Tarom în ziua moțiunii: „Aștept numele”