Banel Nicolita CS Faurei Rapid Fotbal intern Rivalitatea nu se uita niciodata! Banel Nicolita, ROSU DIRECT dupa o intrare criminala in meciul cu Rapid! Ce a facut fostul stelist
Data publicarii: Duminica 30 Septembrie 2018, 19:11
Data actualizarii: Duminica 30 Septembrie 2018, 19:14

Banel a fost si inger, si demon pentru echipa sa.

Rapid a castigat cu 3-1 in deplasarea de la CS Faurei, Marian Vlada reusit o dubla imediat dupa pauza. Banel Nicolita a redus apoi din diferenta pentru ca Matulevicius sa stabileasca scorul final! In urma acestui succes, Rapid revine pe primul loc in liga a 3-a seria 2, la egalitate cu Unirea Slobozia.

Banel Nicolita, cel care era pe teren la sfertul UEFantastic pentru Steaua, nu a uitat de rivalitatea cu Rapid - el a avut o intrare extrem de dura in finalul partidei si a primit direct cartonas rosu!