Moment teribil in liga a doua! Mansour, comotionat dupa o ciocnire cu Goga! UPDATE: Doctorii au vrut sa-l duca la spital, dar atacantul s-a opus! A semnat pe propria raspundere!

U Cluj liga a doua Mansour Gueye Ripensia Timisoara Fotbal intern BREAKING NEWS | Moment teribil in liga a doua! Mansour, dus de urgenta la spital! Ce a patit atacantul
Data publicarii: Vineri 26 Aprilie 2019, 20:15
Data actualizarii: Vineri 26 Aprilie 2019, 20:43

Universitatea Cluj - Ripensia Timisoara s-a terminat 2-3.

UPDATE: Mansour a semnat pe propria raspundere ramanerea la stadion

Mansour a refuzat sa fie transportat la spital. El a semnat pe propria raspundere ramanerea la meci, desi doctorii l-au sfatuit sa mearga pentru a face mai multe investigatii.

UPDATE: Ripensia a castigat cu 3-2

Ripensia a castigat in minutul 90+7 meciul cu U Cluj. Draghici a marcat golul victoriei in ultimele secunde ale jocului

• BREAKING NEWS | Moment teribil in liga a doua! Mansour, dus de urgenta la spital! Ce a patit atacantul

Universitatea Cluj continua cursa pentru obtinerea unui loc care sa duca in Liga I. Clujenii sunt pe pozitia a treia a clasamentului, care duce la baraj. Ei au meci cu Ripensia Timisoara. In minutul 89, scorul este 2-2.

In finalul partidei a avut loc un moment groaznic. Mansour Gueye, atacantul poreclit "Omul foarfeca" s-a ciocnit de Dorin Goga. El a avut nevoie de interventia de urgenta a medicilor, iar acestia au decis sa il transporte cu ambulanta la spital!

Din primele informatii, Mansour a suferit o comotie puternica, iar doctorii au decis ca cel mai bine este sa-l duca la spital pentru investigatii.