VIDEO | Radunovic, reușită superbă! Fundașul lui FCSB a marcat un gol spectaculos la ultima fază a meciului cu Turcia

Data publicarii: Joi 02 Septembrie 2021, 00:00
Data actualizarii: Joi 02 Septembrie 2021, 00:14

Radunovic, reușită spectaculoasă în minutele de prelungire ale meciului cu Turcia!

Risto Radunovic a marcat golul care i-a adus un punct naționalei Muntenegrului în confruntarea cu Turcia.

Intrat în minutul 66, la scorul de 2-1 pentru Turcia, Radunovic s-a integrat foarte bine în joc, iar în minutele de prelungire ale meciului s-a remarcat printr-un gol spectaculos marcat în poarta turcului Bayindir, stabilind rezultatul final, scor 2-2.

Cu punctul cucerit miercuri seară, naționala Muntenegrului a urcat pe locul trei în clasamentul grupei G, cu șapte puncte, la egalitate cu Țările de Jos și Norvegia.

Risto Radunovic este legitimat la FCSB. Acesta a semnat cu clubul patronat de Gigi Becali la începutul acestui an.

În acest sezon, Radunovic a jucat doar cinci meciuri în tricoul lui FCSB.