Cristian Sapunaru Fenerbahce Kayserispor Silviu Lung Fotbal extern Tocmai s-a marcat cel mai tare gol din lovitura libera al sezonului! FANTASTIIIIIC! Mingea s-a ZBATUT in vinclu! Lovitura inexplicabila
Data publicarii: Vineri 12 Iunie 2020, 23:09
Data actualizarii: Vineri 12 Iunie 2020, 23:10

Fenerbahce - Kayserispor s-a terminat 2-1.

Cu Sapunaru si Lung intergalisti, ultima clasata din Turcia a condus cu 1-0 pe terenul lui Fener pana in minutul 87. Mensah a inscris FABULOS din lovitura libera. Mingea s-a zbatut la vinclu inainte sa intre in plasa!

Asta n-a fost tot! Meciul a continuat intr-o nota cu totul halucinanta. Desi era in 10 din minutul 13, Fener a dat doua goluri intr-un minut si a intors rezultatul. Mai intai, hentul lui Sapunaru a provocat un penalty transformat de Muriqi, apoi Luis Gustavo a marcat si el un gol cu totul special din afara careului!