O BIJUTERIE :) Ibrahimovic a lovit din nou! Gol fabulos in ultimul meci pentru LA Galaxy: super executie a lui Zlatan | VIDEO

Zlatan Ibrahimovic Gol Zlatan Ibrahimovic ibrahimovic ibrahimovic la galaxy Zlatan Ibrahimovic LA Galaxy Fotbal extern O BIJUTERIE :) Ibrahimovic a lovit din nou! Gol fabulos in ultimul meci pentru LA Galaxy: super executie a lui Zlatan | VIDEO
Data publicarii: Duminica 30 Septembrie 2018, 09:25
Data actualizarii: Duminica 30 Septembrie 2018, 09:30

Zlatan Ibrahimovic ramane o masina de goluri si la 36 de ani.

Suedezul a marcat din nou in Major League Soccer si i-a ajutat pe cei de la LA Galaxy sa obtina o victorie lejera, scor 3-0 cu Vancouver Whitecaps. Ibra a deschis scorul din penalty in minutul 4, insa reusita din minutul 58 a atras toate privirile.

Dupa aceste reusite, Ibrahimovic a ajuns la 20 de goluri marcate in campionatul nord american.