FABULOS: Nu se poate asa ceva! Urmatorul star al Argentinei a dat GOL ca Ibrahimovici! Faza care i-a crescut COTA cu 100%! VIDEO

Argentina Lionel Messi Uruguay Zlatan Ibrahimovici Fotbal extern
Data publicarii: Joi 18 Aprilie 2013, 10:34
Data actualizarii: Joi 18 Aprilie 2013, 10:34

►Batalia pentru FINALA Cupei | Joi, 20.30: Otelul - Petrolul, IN DIRECT EXCLUSIV pe net pe voyo.ro

Cel mai tare gol pentru pustii de nationala. Unul dintre ei, la U 17 a reusit in super gol. Practic, a marcat in stilul Ibrahimovici, la o faza la care nimeni nu se astepta sa inscrie de acolo.

AICI FAZA VIDEO

Golul a fost in meciul dintre Argentina si Uruguay, la U 17. Pustiul este unul dintre cei mai talentati din echipa. Meciul s-a terminat 3-3, iar Driussi a marcat in minutele 3 si 13, deci 'dubla' in doar 10 minute!

Si mai interesant este ca persoana care comenta meciul a fost cu adevarat impresionata, de vreme a strigat pentru secunde bune ca s-a marcat. :)