Meci nebun la Paris si un gol dintr-un OFFSIDE IMENS marcat de Ibrahimovici! FOTO Faza la care asistentul probabil adormise cu fanionul in mana

Liga Campionilor
Data publicarii: Miercuri 03 Aprilie 2013, 08:01
Data actualizarii: Miercuri 03 Aprilie 2013, 07:57

PSG 2-2 Barcelona | Catalanii au fost egalati in minutul 94 de reusita lui Matuidi.

Barcelona a deschis scorul inca din prima repriza, prin Messi, insa argentinianul s-a accidentat si a fost nevoit sa ramana pe banca de rezerve la pauza.

Francezii au egalat prin Ibrahimovici insa suedezul a marcat dupa un offside imens, nesemnalizat de asistent.

Thiago Silva a trimis cu capul in bara si mingea a revenit la Ibrahimovici, care era cu aproape 2 metri in spatele aparatorilor Barcei.

Xavi a dus scorul la 1-2 dupa ce a transformat un penalty obtinut de Alexis iar Matuidi a marcat in prelungiri pentru scorul final 2-2.