Era minutul 97 si portarul a urcat in careul advers! Gol fantastic marcat in Spania. Ruben Albes, in pragul unei crize de nervi

Noua echipa a lui Ruben Albes e blestemata!

Lugo, penultima clasata din liga secunda spaniola, a trecut milimetric pe langa prima ei victorie dupa mai bine de 3 luni.

Echipa lui Albes a avut 2-1 cu Zaragoza pana in minutul 97. 97! Nu doar ca s-a vazut egalata, dar marcatorul golului de 2-2 a fost chiar Cristian Alvarez, portarul Zaragozei! Urcat pentru ultima faza a jocului, Alvarez a trimis cu capul, lobat, fara ca Alberto Varo sa mai poata interveni.

Ce spune ministrul Sănătății despre apariția unui val patru al pandemiei: ”Depinde mai ales de noi”